FarCry Primal Sistem Gereksinimleri

FarCry Primal sistem gereksinimleri nedir?

FarCry Primal için nasıl bir sistem gereksinimine ihtiyacım var?

FarCry Primal oynamak için nasıl bir ekran kartı gerekiyor?

Bilgisayarım FarCry Primal kaldırır mı?

brsozl brsozl (1961)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Farcry Primal için sistem gereksinimleri açıklandı. Farcry Primal'ın 2016 yılında çıkacak oyunlara kıyasla sistem gereksiniminin ortalamanın altında olduğunu söyleyebiliriz. Farcry Primal orta düzey oyun bilgisayarında rahatlıkla yüksek ayarlarda oynanabilir.

    Far Cry Primal Minimum Sistem Gereksinimleri

    • İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8.1 ve Windows 10 (Sadece 64 bit)
    • İşlemci: Intel Core i3-550 ya da AMD Phenom II X4 955
    • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 460 (1GB VRAM) ya da AMD Radeon HD 5770 (1GB VRAM)
    • Bellek: 4 GB RAM
    • Depolama: 20 GB Boş Alan

    Far Cry Primal Önerilen Sistem Gereksinimleri

    • İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8.1 ve Windows 10 (Sadece 64 bit)
    • İşlemci: Intel Core i7-2600K ya da AMD FX-8350
    • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 780 ya da AMD Radeon R9 280X
    • Bellek: 8 GB RAM
    • Depolama: 20 GB Boş Alan

    brsozl brsozl (1961)