Fare çift tıklama sorunu

Dizüstü bilgisayarımda kullandığım harici fare bir şeylere tıklayacağım zaman çift tıklıyor. Sebebi ne olabilir?(farklı fareler denedim sorun aynı)

eray1965 eray1965 (11)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Sistemi problem öncesi bir zamana geri alırsan düzelir:

    Sistem Geri Yükleme nedir, nasıl yapılır? (tıkla)

    Edit:

    Sistem geri yüklenemiyorsa yada işe yaramıyorsa;

    Anakart (chipset) güncel sürücülerini yükle, birde öyle dene.

    temmuz temmuz (12505)
    6 yıl önce cevaplandı

    • yeni olan bir şey değil bu ya uzun zamandır var 3 5 ayın üzerindedir eray1965 6 yıl önce
    • 3-5 Ay?.. Şimdiye kadar neden bekledin? Bilemiyorum bu halde.. Belki format gerekecek. Yada 3-5 Ay nasıl kullandıysan aynen öyle devam.. @eray1965 temmuz 6 yıl önce
    • Yada.. Mesajımın altına yeniden bak @eray1965 temmuz 6 yıl önce
    • aşırı etkilemiyordu beni oyun oynarken çok etkiledi o yüzden şu an sorma gereği hissettim bir de bilgisayarım eskidi zaten bu aralar yeni alacağım kısa vadede yapılabilecek bir şey mi diye sormak istedim eray1965 6 yıl önce
    • Anakart sürücülerini dene dedim. Mesajımın altına bak @eray1965 temmuz 6 yıl önce
    • nereden yapacağım onu eray1965 6 yıl önce
    • Önce anakartının marka ve modelini (laptop ise lapptopının marka ve modelini) bileceksin/öğreneceksin. Daha sonrada bu bilgiye göre webde araştıracaksın @eray1965 temmuz 6 yıl önce