Fare işareti ayarlarını nasıl varsayılana ayarlayabilirim?

Meraba. Az önce yapmış olduğum fare imleci ayarlarını nasıl sıfırlarım? İstemediğim bir işaretçi oldu. Öneriniz nedir?

kenanftl kenanftl (98)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    denetim masası > açıldıktan sonra sağ üstte klasör arama seçeneği katağori degil küçük simgeler olsun sonra fare yazısını bul tıkla karşına ufak bir pencere açılacak ordan işaretçiler butonuna tıklayacaksın ordan ayarlaya bilirsin

    efsaneemrahylz efsaneemrahylz (247)