Fare Kendi Kendine Sağ Tık Yapıyor

Merhaba, bazen fare kendi kendine sağ tık yapıyor oyunlardaykende kendi kendine bombayı falan atıyor combofix ile tarattım genede geçmedi fareyle kaynaklı bir sıkıntımı var?

ardahd ardahd (631)
7 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Fare bozulmuş olabilir.

    Başka bir fare ile denemek lazım.

    temmuz temmuz (12505)
    7 yıl önce cevaplandı

    • @temmuz yazım yanlışı var düzeltmeni tavsiye ederim . turansmsk10 7 yıl önce
    • Prensiplerim bakımından çok dikkat ederim ama bu defa bir "s" harfi fazla kaçmış :) İkazın için teşekkürler.. temmuz 7 yıl önce
    • Teşekkürler sıkıntı faredeymiş. ardahd 7 yıl önce
    • Kolay gelsin :) temmuz 7 yıl önce

    Yüksek ihtimalle fare bozulmuş. Deneme ihtimaliniz varsa başka bir fare ile kontrol edin. Bu tür davranışlar genelde yazılım tabanlı olmaz. Donanımda bir sorun varsa ortaya çıkar.

    alattin alattin (16999)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Teşekkürler sıkıntı faredeymiş. ardahd 7 yıl önce

      Sistem geri yükleme yaparak fareni çalışan bi haldeki zamana getirebilirsin :                                                                                                                                                                                                                         1 - Başlat> Denetim Masası> Sistem Koruması

    2- Açılan Sistem penceresinde sol üstteki Sistem Koruması bağlantısına tıkla

    Windows 10 Sistem Geri Yükleme Nasıl Yapılır,Windows 10,Sistem Geri Yükleme,Windows 10 Sistem Geri Yükleme Resimli Anlatım,Windows 10 Sistem Geri Yükleme Nerede

    3- Sistem Özellikleri penceresi açılacak. Sistem Geri yükleme butonuna ile devam et .

    Windows 10 Sistem Geri Yükleme Nasıl Yapılır,Windows 10,Sistem Geri Yükleme,Windows 10 Sistem Geri Yükleme Resimli Anlatım,Windows 10 Sistem Geri Yükleme Nerede

    - Önerilen geri yükleme noktası ya da farklı geri yükleme noktası seçip İleri butonuna tıkla .

    Eğer olmazsa teknik servise gönderibilirsin fareni ücreti az olacaktır .

    turansmsk10 turansmsk10 (-78)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Cevabın için teşekkürler sıkıntı faredeymiş. ardahd 7 yıl önce
    • önemli değil turansmsk10 7 yıl önce