Fare oyunda ara sırada kafayı yiyor, kendi kendine 360 derece dönüyor

öncelikle faremin markası everest sgm-x7 minecraft onuyorum genelikle sarıda kulanıyorum dps ayarını sarı en yüksekte kulanıyorum arkdaşlar girdim mesala gönderdigim saate  oyuna girdim faremi sağ sola one filan oynatıyorum 360 derece dönuyor kafayı yiyor kendi kendine olmuyor acil yardım :D eksik varsa yorum yazarsanı sevinirim

sonkrall58 sonkrall58 (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Yaşadığınız sorunun nedeni kullandığınız mousepad olabilir.Mousepad yüzeyi de tam olarak düz değilse ve pürüzlü bir yapıdaysa fareyi oynattığınızda atlamalar yaşıyor olabilirsiniz.Bana kalırsa mousepad ve farenizin alt kısmını iyice bir silip tekrar deneyin.Fareyi vatan computer de baktığımda 57 değerlendirme de 4,1 puan almış.Bu durumda gayet iyi fareymiş gibi görünüyor.Bu yüzden sorunun fareden kaynaklandığını pek düşünmüyorum.

    ismailsarp ismailsarp (6010)