Faremde temassızlık var

Bugün pcde oyun oynarken frisby GX5 Mause'um dondu sonra düzeldi tekrar dondu ve temassızlık oldu.farenin kablosunu kasadan çıkardım tekrar taktım mausenin ışığı hafiten yandı gitti tekrar yandı ve gitti.Bu sefer casper mause'mu taktım onda hiç birşey yok.Acaba frisby mause'um bozuldumu?

kaan53tr kaan53tr (9)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Fareni başka USB porta takmayı denedin mi? Denemediysen başka USB porta tak. Bir temas sorunu yaşıyor olabilirsin.

    Casper Mouse normal çalışıyor olduğuna göre bilgisayarında bir sorun yok,  frisby GX5'in USB bağlantı noktası aşınmış olabilir. Yine de başka boş usb portta denemekte fayda var.

    hakan hakan (15424)