Faremin hareketlerini terse çevirmek istiyorum

Benim farem normal olarak çalışıyor fakat ben hareket yönlerini tam terse çevirmek istiyorum önceden denetim masasından yapıyordum nasıl yapıldığını unuttum yardımcı olursanız :)

bcaggul bcaggul (117)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Denetim Masasından "Erişim kolaylığı" penceresini açarsın (Windows 10'da Saat, Dil ve Bölge ana bölümünde). Açıılan pencerede Erişim Kolaylğı Merkezi altından "Farenin çalışma biçimini değiştir" bağlantısını tıklayarak oradan istediğin ayarları yaparsın.

    temmuz temmuz (12505)
    6 yıl önce cevaplandı

    • maalesef istediğim ayarı burada bulamadım windows 10 kullanıyorum sadece 3 ayar var bu kısımda bcaggul 6 yıl önce