Farenin sağ tıkı arada çalışmıyor, nasıl düzeltebilirim ?

Hadron gaming mouse kullanıyorum farenin diğer tuşlarında bir sıkınt yok fakat sağ tuş arada tıklamıyor (1 tıklıyor 2 tıklamıyor gibi) çok sinir bozucu bir durum, yardım edin lütfen.

shiverzrs shiverzrs (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Başka bir mouse ile denedinmi? Sanırım  burada yardimlık bir durum yok. Büyük ihtimalle mouse bozulmuştur (kısmi bozulma). Pilide zayıflamış olabilir. Yani yeni bir mouse almak veya zayıflamış pili yenisiyle değiştirmek gerekebilir.

    Eğer başka mouse ve yeni pil ilede aynı problem olursa sistem geri yüklemesi yapar ve PC'yi problem öncesi bir zamana geri alırsın:

    Sistem Geri Yükleme nedir, nasıl yapılır? (tıkla)

    temmuz temmuz (12505)