Farklı adlarla farklı klasörlere kaydedilmiş aynı fotoğrafın hangi klasörlerde olduğunu nasıl bulurum?

AllDup işe yarar mı? Nasıl kullanılıyor çözemedim.

misty misty (556)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    AllDup programı genelde birbirinin aynısı olan dosya varmı yokmu diye sistemi tarıyor birbirinin tıpatıp aynısı olan dosyalar varsa buluyor.

    Bunun için Duplicate File Finder programını önerebilirim. Zaman zaman herhangi bir sebeple adını değiştirip farklı klasörlere kopyaladığın dosyaları bulmaya çalışıyor.

    Duplicate File Finder indir (tıkla)

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Teşekkürler. misty 6 yıl önce