farmareyon güvenlir mi?

Farmareyon.com sitesinden alışveriş yapmak istiyorum. Farmareyon sitesini daha önce kullanmadım. Bu siteyi kullanan var mı? Önerir misiniz? Farmareyon güvenilir mi?

ceyda ceyda (312)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Farmareyon üzerinden daha önce iki defa sipariş verdim. Herhangi bir sorun yaşamadım. Gelen ürünler iyi paketlenmişti. Kargo hızını hatırlamıyorum ama kafamda kötü bir düşünce oluşmamıştı... Derken maillerimi kontrol ettim siparişi verdiğim gün ürünü kargoya vermişler. Muhtemelen ertesi gün elime ulaştı.

    Farmareyon güvenilir bir sitedir.

    Teknik olarak da site SSL kullanıyor. Ödeme alt yapısı mevcut. Yani kredi kartı ile 3D secure ile ödeme yapılabiliyor. Yine banka havalesi olarak da ödemenizi yapabiliyorsunuz.

    @darkcrak sitenin altındaki Copyright © 2017  yazısına takılmış. Teknik olarak bu bir şey ifade etmez.  Sitenin güncel olup / olmadığına dair bir fikir vermez. Kafanıza takılan bir soru olursa Whatsapp destek hatları var: Farmareyon Whatsapp destek hattı 0554 551 3333

    alattin alattin (16999)
    5 yıl önce cevaplandı

      Sertifikaları var güvenilir gibi görünüyor siteye baya özen göstermişler ama sitenin

      Copyright © 2017
      Farmareyon.com - Tüm hakları saklıdır. güncel değil yani sen en iyisi gratis aliexpress den alış veriş yap

      darkcrak darkcrak (5168)