Farming Simulator 19 Ücretsiz!

Farming Simulator 19 Ücretsiz olacak mı ?

hydra hydra (3800)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Epic Games 30 Ocak 2020'de Farming Simulator 2019 oyununu ücretsiz olarak kullanıcılara sunacak. Steam'de İndirimsiz Hali 80 TL Olan bu oyunun Epic Games'te ücretsiz olarak verilmesi gerçekten güzel bir şey.

    Peki Hesabımızda Kalıcakmı ?

    Evet, Oyunun Mağaza kısmına geldiğimiz zaman Al butonuna basarak, Sipariş Ver dediğiniz zaman oyun Kütüphanenize eklenmiş oluyor.

    Oyunda Çok Oyunculu Oynayabilecekmiyim ?

    Evet Oyunu çok oyunculu bir şekilde oynayabilirsiniz.

    hydra hydra (3800)
    4 yıl önce cevaplandı

      Teşekkürler

      umutrc umutrc (13)
      4 yıl önce cevaplandı

      • Önemli değil. hydra 4 yıl önce
      • Hocam alabildiniz mi siz ben alamadım halen yakında yazıyor. umutrc 4 yıl önce