Farming Simulator 2009 unexpected system exception ocurred Hatası

Merhaba, bu gün Farming Simulator 2009 indirdim oyunu açtığımda ilk önce siyah ekran geliyor sonra masaüstüne atıp unexpected system exception ocurred hatasını veriyor ve oyunu açamıyorum bu oyunu daha önce hiç açmamıştım hatayı nasıl çözebilirim?

ardahd ardahd (631)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bu tür hatalar genelde donanımınız oyun için yeterli olmadığında ortaya çıkar.

    Örneğin ekran kartınız oyun için yeterli mi? Bunu kontrol edin.

    Bir de oyunu çalıştırmadan, Sağ tuşla özellikler > Uyumluluk > Bu programın çalıştıtılacağı uyuymluluk modu > Windows 7 seçerek deneyin (Windows 10 kullanıyorsanız)

    murat murat (12492)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Cevabınız için teşekkür ederim.128MB ekran kartı istiyor bende 64MB var ama iyi kötü açar diye düşünmüştüm onunla alakalıdır o zaman. ardahd 7 yıl önce
    • Yüzde yüz bu sebepten sorun. murat 7 yıl önce