Farming Simulator 22 ne zaman çıkıyor? Farming Simulator 22 kaç TL olacak?

Farming Simulator 22 ne zaman çıkıyor?

Farming Simulator 22 ne zaman çıkacak?

Farming Simulator 22, kendinden önceki sürümlerden ne farkı olacak?

Farming Simulator 22'nin sistem özellikleri nedir?

Farming Simulator 22 kaç TL olacak?

hydra hydra (3800)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Farming Simulator 22 ne zaman çıkıyor?

    Farming Simulator 22, 2021'in 4. çeyreğinde yani sonbahar zamanında çıkışını gerçekleştirecek. Aşağıda Teaser'ını bulabilirsiniz.

    Farming Simulator 22, kendinden önceki sürümlerden ne farkı olacak?

    Yeni mahsüller, yeni makineler, yeni markalar ve bunların yanı sıra mevsimsel döngü olacak! Yani oyunda İlkbahar, Yaz, Sonbahar, Kış eklenecek. Yıllardır beklenen bir özellik. Bunların yanı sıra duyurulmamış birçok yeni özellik bulunuyor. Güncel ve optimizasyonu iyi olacağı için alınmaya değecek bir oyun olacağını düşünüyorum. Haritada/Alanda bir önceki sürümlere göre biraz daha büyük olacak gibi duruyor.

    Farming Simulator 22'nin sistem özellikleri nedir?

    Sistem özellikleri daha duyurulmadı. Farming Simulator 19'nin sistem özellikleri şu şekilde;

    Minimum

    • CPU: Intel Core i3-2100T @ 2.5GHz or AMD FX-4100 @3.6 GHz
    • CPU SPEED: Info
    • RAM: 4 GB
    • OS: 64-bit Windows 7, Windows 8, Windows 10
    • VIDEO CARD: Nvidia Geforce GTX 650, AMD Radeon HD 7770 graphics card or better (min. 2 GB VRAM, DX11 support)
    • PIXEL SHADER: 5.0
    • VERTEX SHADER: 5.0
    • FREE DISK SPACE: 20 GB
    • DEDICATED VIDEO RAM: 2 GB

    Eğer 22'nin grafiği, fiziği, mekaniği 19'a göre daha iyi olursa sistem özelliklerinde ufak çaplı artış olabilir. Onun dışında optimizasyonu da iyi olursa yine yukarıdaki belirtilen minimum sistem'den biraz daha iyi bir sisteme sahip olmanız gerekebilir. FS 20 ve 21 çıkmadığı için bu yapım daha iyi olacak gibi duruyor.

    Farming Simulator 22 kaç TL olacak?

    Belirtilmedi. 150~ TL civarlarında olacağı söyleniyor.

    Belirtilmedi. Ancak

    hydra hydra (3800)