Faspay Öde / Yükle Şans Oyunları Ödemeleri Nesine.coma para yüklemek istiyorum

merhaba telefonumda faspay uygulaması yüklü evdeki faturaları ödemek için kredi kart numaramı eklemiştim faturalarda kredi kart seçeneği çıkıyor ama şans oyunlarında kredi kart seçeneği çıkmıyor nasıl yapabilirim mobildeniz uygulamasındada aynı sorun var

gorele28 gorele28 (387)
4 yıl önce sordu

Toplam 1 Cevap

Aşağıdaki linkde anlatıldığı gibi parayı yatıra bilirsin

https://www.nesine.com/yardim/para-islemleri/122/para-yatirma

darkcrak darkcrak (5168)