FATAL ERROR Cannot intialize renderer hatasının çözümü nedir?

Merhaba arkadaşlar.

Bugün sniper ghost warrior u kurdum. crack yaptım.

Oyunu açmaya çalıştığımda ''FATAL ERROR Cannot intialize renderer'' hatası veriyor.

Diğer sitelerde Directx güncelle diyenler var. Güncelledim fakat sonuç aynı.

Var mıdır bir çözümü ? :)

hasan1 hasan1 (5)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    FATAL ERROR Cannot intialize renderer hatası bi kaç sebepten oluşabilir

    • Ekran kartı sürünüzün güncel değildir.
    • DirectX güncellenmesi gerekiyordur.
    • Çalıştırmak istediğiniz oyun ekran kartınızı desteklemiyordur.

    FATAL ERROR Cannot initialize renderer hatasının çözümü için öncelikle bilgisayarınızdaki ekran kartının sürücüsü güncel mi bunu kontrol etmelisin.

    Ekran kartının marka modelini biliyorsan Google'da aratarak güncel sürücülere ulaşabilirsin.

    İkinci olarak DirectX sürümü güncel değilse, FATAL ERROR Cannot initialize renderer hatası karşına çıkabiliyor. Sen bunu zaten güncellemişsin. Sende DirectX güncel durumdaysa diğer ihtimallere kontrol etmelisin.

    Son olarak ekran kartın oyun tarafından desteklenmiyorsa, yeterli gelmiyorsa FATAL ERROR Cannot initialize renderer hatası alırsın.

    Can You Run It sitesi üzerinden bilgisayarın oyun için uygun mu kontrol edebilirsin. Burada Can You Run it nasıl kullanılır anlatılmış

    Son olarak her şey normal görünüyor fakat hala  FATAL ERROR Cannot initialize renderer alıyorsan Crackli oyunlarda bu tür sorunlar çıkabiliyor. Bu durumda yapabileceğin pek de bir şey yok.

    hakan hakan (15424)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Bugün tekrar oyunu açmaya çalıştım. Oyun ekran kartını desteklemiyor hatası verdi. Bunun için herhangi bir crack vb. yapılacak şey var mı ? hasan1 6 yıl önce
    • @hasan1 ekran kartı desteklenmiyorsa yapacak bir şey yok. hakan 6 yıl önce
    • Peki teşekkürler hasan1 6 yıl önce