Fatal Error Disc read error COD Ghosts hatası

Call of Duty Ghost oynarken Fatal Error Disc read error 'imagefile38' hatası alıyorum. Fatal Error Disc read error hatasının çözümü nedir?

hakan hakan (15424)
10 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Call of Duty Ghost Fatal Error Disc read error hasasının çözümü için şunları yapın:

     COD Ghosts Oyun önbellek dosyaları doğrulayın

    Çözüm 1:

    1. Steam'i açın
    2. Library  sekmesinde, COD Ghosts'u sağ tuşla tıklayın. Açılan menüden Properties  seçin.
    3.  Local files sekmesini seçin ve  Verify integrity of game cache...  butonunu tıklayın.
    4. Steam oyun dosyalarını kontrol edecektir.
    5. Kontrol işlemi bittiğinde pencere otomatik kapanacaktır.
    6. Şimdi tekrar COD Ghosts çalıştırmayı deneyin.

    Çözüm 2: Bilgisayarınızın hardiskini hatalara karşı tarayın tarayın.

    Windows 8.1 disk taraması nasıl yapılır?

    1. Windows 8.1 kullanıyorsanız Başlangıç ekranında  CMD yazın (doğrudan klavye tuşlarına basın, arama kendiliğinden açılacaktır.
    2. Arama sonucunda CMD uygulaması sağ tarafta görünecektir. Sağ tuşla tıklayın ve Yönetici olarak çalıştırı seçin.
    3. Komut ekranına CHKDSK C: /R  yazın enter tuşuna basın.

    Windows 8'de disk taraması chkdsk nasıl yapılır?

    Windows 7 ve öncesi disk taraması nasıl yapılır?

    1. Başlat > arama bölümüne CMD yazın.
    2. Arama sonucunda CMD uygulaması üst bölümde görünecektir. Sağ tuşla tıklayın ve Yönetici olarak çalıştırı seçin.
    3. Komut ekranına CHKDSK C: /R  yazın enter tuşuna basın.
    hakan hakan (15424)
    10 yıl önce cevaplandı

      çözüm 1'de dediklerinin hiç biri yok benim streams denen programda 3. çözüm ise diks taramasınıda yaptım yine veriyor hatayı

      me3met me3met (1)
      9 yıl önce cevaplandı

      • Oyununuz orijinal olmadığı için o dosya bulunamıyor ve hata düzeltilemiyor. Sorunun kaynağı oyun dosyalarındaki bir bozukluk ve çözüm için oyunu silip yeniden kurmanız yeterli olacaktır. Fakat mümkünse daha önce kurduğunuz kaynaktan değil de farklı bir kaynaktan kurunuz. utkubayat 9 yıl önce