Fatih MEB Akıllı Tahtası

Merhaba benim sorum fatihin akıllı tahtalarında internetten youtube a nasıl girebileceğimiz olacak sertifikayı sildiğiimizde hiç bir yere giremiyoruz

kullanici393032 kullanici393032 (3)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhaba ,

    Akıllı tahtalar 'da MEB tarafından yasaklanmış siteler olabiliyor.

    Ve bunu bir programla çözebilirsiniz .programın adı Psiphon VPN  Üstüne tıklayıp siteden indirebilirsiniz

    safadam safadam (-84)