Fatih interneti VPN ile nasıl kullanılır?

Okullarımızdaki modeme vpn ile istediğimiz şekilde yasak koymaksızın gezinme

ibrahimkav ibrahimkav (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Okul bilgisayarlarında genellikle Chrome kullanıyorlar, UltraSurf Security, Privacy & Unblock VPN eklentisi'ni dene, olmazsa geri dönüş yaparsan yardımcı oluruz.

    ilkaybaki ilkaybaki (236)
    5 yıl önce cevaplandı

      Aylar önce şöyle bir çözüm paylaşılmıştı: Güncel fatih ağına bağlanma yöntemi nedir?

      Bunu dene belki işe yarayabilir.

      omercik omercik (9418)