Sipariş verdikten sonra adres değiştirsem sorun olur mu?

merhaba ben bugün zertek elektronikten bir ürün siparişi verdiydim adres/fatura bilgilerimi siparişi verdikten sonra adres bilgilerine ekleme yaptım ekleme yaptım derken siparişi bu adres bilgilerini girerek siparişimi verdim veysel karani mahallesi ulugazi caddesi baki sokak no:6 üst tarafta il ve ilçe bilgilerinide girmiştim ve siparişimi vermiştim daha sonra zertek elektronik sitesine girip sol menüde bulunan  adres/fatura bilgileri kısmından sipariş adresi ve fatura adresi bölümünde düzenle yazısına tıkladım adresi bu şekil yaptım veysel karani mahallesi ulugazi caddesi baki sokak no:6 istanbul sancaktepe samandıra kaydettim adres bilgileriniz başarıyla güncellenmiştir sizce siparişim tarafıma gelirmi ve sonradan yaptığım değişikler zertek elektronik tarafından görülürmü

gorele28 gorele28 (387)
4 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Bahsettiğin değişiklik firma tarafından fark edilmemiş olabilir. Mutlaka sen firma ile telefon ya da email üzerinden iletişime geç. Bazı firmalar siparişleri mail üzerinden takip ediyor, bazıları panel kullanıyor.

    Siparişin faturası kesilmiş de olabilir. Bu sebepten sen adresi değiştirdiysen hemen telefon aç veya mail yaz durumdan haberdar olsunlar.

    murat murat (12492)
    4 yıl önce cevaplandı

      İletişim Bölümünden firma yetkililerine ulaşıp bilgi alabilirsin..

      krsn krsn (233)
      4 yıl önce cevaplandı

        Ürünün kargolandı ise firma ile iletişime geçmen gerekir. Kargolanmadı ise kargo adresini güncellemen gerekir.

        huseyinkkamer huseyinkkamer (77)