"fazla yüksek ses işitme kaybına neden olabilir" uyarısı nasıl kapatılır?

Kulaklık takılıyken ses seviyesini 38'den yukarı çıkarmak istediğimde her seferinde "fazla yüksek ses işitme kaybına neden olabilir - izin ver / izin verme" uyarısı alıyorum. Bunu nasıl kapatabilirim?

sanmarino sanmarino (7)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bu bildirimin çıkmasını sağlayan ses sürücün. Realtek HD Audio ses sürücüsü kullandığın için fazla yüksek ses işitme kaybına neden olabilir uyarısı ile karşılaşıyorsun. Bu bildirimin çıkmaması için aşağıdaki adımları uygulayın.

    1. Denetim masasını açın, Donanım ve Ses yazısına tıklayın.
    2. En yukarıda bulunan Aygıtlar ve Yazıcılar başlığı altında Aygıt Yöneticisine girin.
    3. Ses, video ve oyun denetleyicileri altında Realtek High Definition Audio yazısına sağ tıklayın ve Kaldır'a basın.
    4. Bilgisayarınızı yeniden başlatın.

    Bu adımları uyguladığınızda fazla yüksek ses işitme kaybına neden olabilir uyarısı çıkmayacaktır.

    damlakoc damlakoc (1391)
    8 yıl önce cevaplandı

      Öncelikle teşekkürler;

      dediğiniz gibi yapınca halloldu ama o zamanda HDMI ses çıkışı gitti.(HDMI'dan ses vermiyordu geri yüklemek zorunda kaldım,yükleyince düzeldi...)HDMI sesini etkilemeyen başka bir çözüm var mı acaba?

      gallabigaming gallabigaming (1)