Fazladan Monitör Eklemek Çok performans düşürür mü ?

 monitör  eklersem dizüstü bilgisayarı mı yorar mı ? Performans düşüşü yaratır mı ?

Dizüstü Bilgisiyarımın özellikleri https://support.hp.com/tr-tr/document/c04356708

Ekran kartım geforce 820m Çift monitör destekliyor mu

megatrip megatrip (28)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Laptobunda 1 Tane HDMI girişi mevcut, iki tane monitör bağlayabilmen için 2 tane görüntü girişi olması lazım. Yani çift monitör kullanamazsın.

    hydra hydra (3800)
    3 yıl önce cevaplandı

    • galiba yanlış başlık attım ve yanlış söyledim tek monitör bağlamak istiyorum megatrip 3 yıl önce
    • Monitör bağlayabilirsin sorun yok performansa etki etmez ( Tek monitör ). hydra 3 yıl önce
    • @megatrip hydra 3 yıl önce

    çift monitör kullanabilirsin hdmı ve vga girişli monitör olsa yeter

    kemal00 kemal00 (24)