feed.sonic-search.com nasıl kaldırılır?

minecrafr yüklerken bilgisayarıma  feed.sonic-search.com bulaştı.  Yac ile tarattığımda aşağıdaki gibi sonuç veriyor.  feed.sonic-search.com nasıl kaldırılır?

xnstr xnstr (-25)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    program ekle kaldırdan kaldırabilirsin. ayrıca tarayıcının eklentilerine gir oraya da bak varsa kaldır

    pearttt pearttt (1)
    8 yıl önce cevaplandı

      Öncelikle YAC'i kaldırabilirsiniz.

      Daha sonra aşağıdaki 3 adımı uygulayın.  Buradaki programlar güvenilir ve ücretsiz programlardır. uzmanim.net'de sürekli önerdiğimiz programlardır. İsterseniz virüs, malware temizleme bittikten sonra bu programları kaldırabilir veya daha sonra kullanmak üzere tutabilirsiniz.

      Birden fazla program önermemdeki sebep, bu prograların her birinin farklı zararlı yazılımları tespit etme yeteneğinin olmasından.  Yani birinin bulamadığını diğeri bulabiliyor.

      AdwCleaner özellikle reklam yazılımları ve  feed.sonic-search.com gibi tarayıcı korsanı siteleri kaldırmak için en iyi program.

      Adım 1: Malware temizleme genel bir bakım ve virüs temizleme

      Bu adımda feed.sonic-search.com ait  kayıt defteri girdileri ve feed.sonic-search.com ait dosyalar temizlenecektir.

      Reason Core Security programı özellikle reklam virüsü, tarayıcı korsanı siteler, zararlı tarayıcı eklentileri konusunda son derece başarılı bir program.

      Reason Core Security programını buradan indirebilirsinizReason core security nedir, nasıl kullanılır?

      Yine yukarıdaki linkte Reason Core Security programı detaylı olarak anlatılmıştır.

      RCS anti-malware bilgisayarınızı Browser Hijacker yani tarayıcı gaspçısı yazılımlara karşı tarayacaktır.

      Adım 2: Adwcleaner programı ile reklam yazılımları ve tarayıcı korsanlarından kurtulma

      Adwcleaner ücretsiz bir reklam yazılımı kaldırma aracıdır. uzmanim.net tarafından test edilmiş ve önerilmiştir.

      1. Adwcleaner nedir nasıl kullanılır linkini tıklayarak ADWCLEANER yazılımını indirin.
      2. Programı linkte anlatıldığı gibi çalıştırın.

      Adım 3: Son kontrol için Malwarebytes anti-malware ile sistem taraması yapma

      1. Malwarebytes nedir? Malwarebytes nasıl kullanılır? linkindan malwarebytes anti-malware indirin ve bilgisayarı taratın.

      Bu adımlardan sonra bilgisayarınız temizlenmiş olacaktır.

      alattin alattin (16999)