Fenerbahçe web sitesi açılmıyor

Fenerbahce.org sitesine giremiyorum. Aynı şekilde Fenerbahçe twitter hesabı da  üzgünüz böyle bir sayfa yok diyor. Fenerbahçe TV de göster miyor? Noluyor siber saldırı filan mı oldu acaba?

alivecan alivecan (337)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Fenerbahçe'nin 1 yılda 1 milyar lira sloganıyla başlattığı kampanyaya dikkat çekmek için Fenerbahçe'nin tüm yayın organları bugün 19:07'ye kadar kapalı kalacak. Bu kapsamda Fenerbahçe Twitter hesabı, Fenerbahçe Web sitesi, Fenerbahçe TV gün boyunca kapalı kalacak.

    Not: Fener'li değilim.

    alattin alattin (16999)
    5 yıl önce cevaplandı

      Fenerbahçe'nin  Trabzon-Rize yolunda takım otobüsüne yapılan saldırının faillerinin bulunmamasını protesto etmek için yaptığı hareket.

      Not: FB liyim.

      murat murat (12492)