Fenerbahçe Yandex nedir, nereden indirilir?

Fenerbahçe Yandex tarayıcı nedir?

Fenerbahçe Yandex nereden indirebilirim?

Fenerbahçe Yandex ile kulübüme nasıl katkı sağlarım? Fenerbahçe Yandex yüklemem kulübüme katkı için yeterli mi?

Fenerbahçe yandex android için var mı?

Fenerbahçe yandex mobil için var mı?

cemkara cemkara (4215)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Fenerbahçe Yandex nedir?

    Fenerbahçe Yandex bir internet tarayıcı yazılımıdır. Fenerbahçe Yandex, Yandex tarayıcısının Fenerbahçeye uyarlanmış halidir. Özelleştirilmiş, bir kaç farklı özellik eklenmiş sürümüdür.

    Fenerbahçe Yandex anlaşması nasıl işliyor?

    Fenerbahçe ile Yandex şirketleri arasında yapılan anlaşma doğrultusunda Fenerbahçe taraflarlarının Fenerbahçe Yandex tarayıcı üzerinden yaptıkları aramalar sonucunda Fenerbahce kulübü için bir fon toplanıyor. Bunu şöyle düşünebilirsiniz: Yaptığınız her aramanın sonucunda Yandex Fenerbahce kulübüne bir miktar para ödüyor. Bu paralar bir fon üzerinde toplanıyor ve daha sonra Fenerbahçe kulübüna aktarılıyor.

    Fenerbahçe Yandex ile kulübüme nasıl katkı sağlarım? Fenerbahçe Yandex yüklemem kulübüme katkı için yeterli mi?

    Fenerbahçe Yandex tarayıcıyı yüklemek yeterli değil. ​Fenerbahçe Yandex tarayıcı üzerinden arama yapmalısınız. Ödemeler aramalar üzerinden belirleniyor. Yani tarayıcıyı kaç kişinin yüklediği önemli olsa da asıl önemli olan Fenerbahçe yandex tarayıcı üzerinden yapılan aramalar.

    Aramalar ilgili bir sınır yok. Yani mantıklı olduktan sonra her tür aramanızı Google yerine Yandex üzerinden yapabilirsiniz. Böylelikle kulübünüz daha çok kazanır.

    Fenerbahçe Yandex nereden indirebilirim?

    Fenerbahçe Yandex PC bilgisayar sürümünü

    linklerinden indirebilirsiniz.

    Fenerbahçe yandex mobil, android için, IOS için  var mı?

    Fenerbahçe yandex android için kullanılabilir durumda. Fenerbahçe yandex android indirmek için şu linki kullanabilirsiniz

    Fenerbahçe yandex tarayıcı nasıl yüklenir?

    Yukarıda verilen linklerden Fenerbahçe Yandex tarayıcının kurulum dosyasını indirin. Aşağıda Pc için kurulum nasıl yapılır anlatılmıştır.

    1. İndirme sonrasında PC'ye inen Yandex.exe dosyasını çift tıklayın ve kurulumu başlatın.
    2. Kurulum ekranında "Kullanmaya başla" butonuna basın.
    3. Fenerbahçe Yandex kurulum işlemi başlayacaktır.
    4. Kurulum bittiğinde masaüstüne üzerinde Fenerbahçe logosu olan yandex tarayıcı simgesi gelecektir.

    Fenerbahce Yandex ile nasıl arama yaparım?

    Fenerbahçe Yandex tarayıcınız kurulduktan sonra arama yapmak için Fenerbahçe Yandex tarayıcınızı açın. Adres satırına aramak istediğiniz kelimeyi yazın ve enter tuşuna basın.

    Fenerbahçe Yandex tarayıcı

    Artık Fenerbahçe Yandex tarayıcı ile yaptığınız her aramadan kulübünüz para kazanmaya başlayacaktır.

    Fenerbahçe Yandex anlaşmasından ne kadar kazanıyor?

    Fenerbahçe'nin Yandex ile anlaşmasından ne kadar kazandığı telefuz edilmiyor. Fakat çok ciddi kullanım oranlarına ulaştığında Fenerbahçe'nin ciddi oranlarda gelir elde edeceği söylenenler arasında.

    Meraklısına daha teknolojik notlar:

    Fenerbahçe Yandex Arama Motorunda sahte aramalara izin verilmiyor. Yani bir bot  kullanmayım da bütü gün sahte arama yapsın biz de Messi'yi alalım derseniz olmaz :)

    O yüzden mantıklı aramalar yapılmalı, anlamsız kelimeler vs aranmamalı, arama yapmak için otomatik program kullanılmamalıdır.

    cemkara cemkara (4215)