ffdshow programı ne işe yarar ?

ffdshow [rev 2975-05-28]  programı  ne  işe  yarar?

ffdshow nedir?

mat7 mat7 (341)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    ffdshow nedir?

    ffdshow basitçe bazı video çözücüdür. Bazı video formatlarının oynatılabilmesini, görüntülenebilmesini sağlar.

    Türü  H.264, MPEG-4, MPEG-2, H.263, VP3, VP6, Theora, MJPEG, SVQ3, MP3, AC3, DTS, E-AC3, AAC gibi olan videoların çözümlenmesinde kullanılır.

    ffdshow uygulamasını siz yüklemediyseniz, yüklediğiniz bir video oynatıcı program tarafından otomatik olarak yüklenmiştir.

    ffdshow zararlı bir program mı?

    Hayır. ffdshow zararlı bir program değildir.

    ffdshow programını kaldırmalı mıyım?

    Hayır. Bu programffdshow, başka bir program tarafından kullanılıyor olabilir.

    hakan hakan (15424)
    8 yıl önce cevaplandı

    • Çok anlaşılır ve fazlasını açıklamışsınız . Sormadığım fakat aklımda oluşan ve kalan soruları da cevaplamışsınız . Ve evet ben özellikle yüklemedim başka bir programla yüklemiş Çok teşekkürler . Emeğinize bilginize sağlık. Saygılar iyi çalışmalar . mat7 8 yıl önce

    En son DivX codec eski DivX 3.x ve 4.x saklanan videoları oynatmak açık donanım ve / veya sorunlar üzerinde bir film "azaltma" ne zaman ffdshow özellikle tavsiye edilir. Katı renk, çarpıtmalar ve farklı gürültü büyük kareler olmadan, açıkça yapım, çok iyi ve doğru çözümlenmiş görüntü işleme algoritmaları kullanır. Bu algoritmalar Nica, tanınmış ve DivX codec geliştirici, geliştiriciler XviD biri dünyada saygı ile mükemmel dekoder XviD formatına alınır.

    furkanozkaynak furkanozkaynak (16)
    8 yıl önce cevaplandı

    • Yeteri kadar ayrıntılı ve anlaşılır açıklamışsınız . Çok teşekkürler . Emeğinize bilginize sağlık. Saygılar iyi çalışmalar . mat7 8 yıl önce