Fiber Modeme Uyumlu Dect Telefonlar Neler?

normal telefon hattında kullandığımız telsiz telefonu şimdi fiber internet üzerinden kullanıyoruz, modem ekranın arayan numaralar gözüküyor ama cihazda numaralar gözükmüyor, müşteri hizmetlerini aradık düzelttiler ama yine göstermemeye başladı, ayrıca cihazın şarjı çok çabuk bitmeye başladı.

fiber modeme uyumsuzluk mu var sizce?

leone1907 leone1907 (18)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Şuan ki kullandığınız DECT telefonu nedir? Bağlantı DECT telefonuna ne şekilde sağlanıyor?

    tromick tromick (51)