Fidye Virüsü Çözüm !

Arkadaşlar kendim bulduğum bir yöntem ile FİDYE VİRÜSÜ ne son veriyoruz.
Tüm verilerinizi kurtaramayabilirsiniz fakat ben çoğu dosyamı kurtardım diyebilirim.
https://imgyukle.com/i/o8CXot

Uygulamamızın ismi ''EaseUS Data Recovery'' fakat dosya kurtarmak için ücretli versiyonu satın almanız gereklidir.

Videoyu izleyin ve Pro versiyonuna yükseltin uygulamamızı ardından programı biraz kurcalayın veya video izleyin nasıl kurtaracağınız ile alakalı.
@alattin hocam bu konu ile alakalı bir araştırma yapıp detaylı bir sunum hazırlayabilirsiniz.
Kolay gelsin herkese.

talhaa talhaa (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    EaseUS Data Recovery bildiğim program, Photo Rec gibi bir veri kurtarma programı.  Ben ücretsiz olduğu için yazımda Photorec ile taratın diyorum. Sen biraz şanslıymışsın.  Veri kurtarma programları herkeste işe yaramıyor maalesef.  Sende işe yaramasına sevindim.

    alattin alattin (16984)
    2 yıl önce cevaplandı

    • Hocam malesef ki olmadı tüm hepsini kurtardım fakat açmıyor resimlerimi fakat tüm exe pdf gibi dosyaları açtı benim fotoğraflarımı açmıyor bilginiz varmıdır? talhaa 2 yıl önce
    • @talhaa zaten virüsün temel amacı kişisel dosyaları şifrelemek. Exe dosyalarını şifrelemiyor. jpg, mp4, doc gibi dosyaları şifreliyor. alattin 2 yıl önce