Fidye virüsü nasıl cozebilirim

Fidye virüsünden dolayı bütün belgelerine .koom uzantısı eklendi. Ve belgelerini açamıyorum. Bunu nasıl cozebilirim. Belgelerimi nasıl kurtarabilirim.

ucunsal ucunsal (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    .koom uzantısı muhtemelen bir stop djvu varyantı.  Bu fidye yazılımının şuan bilinen bir çözümü yok.

    Şifeli dosyaları açmanın tek yolu fidye ödeyerek şifre yazılımını satın almak maalesef.

    hakan hakan (15424)
    2 yıl önce cevaplandı

      Teşekkürler, 980 dolar, 72 saat içinde iletişim kurarsam 490 dolarmis 🤦‍♂️

      ucunsal ucunsal (1)
      2 yıl önce cevaplandı

      • Son zamanlarda crack bir şey veya şüpheli bir dosya indirdiyseniz indirdiğiniz sitenin linkini bana özelden atar mısınız? xbedirhanx 2 yıl önce