FİDYE VİRÜSÜNE ÇÖZÜM BULUNDUMU (.KODC)

Yakın zamanda bilgisayarıma office proğramları yükledim  daha sonra resimlerime müziklerime girmek istediğim resim ve müziklerimin uzantıları  (.KODC) olmuştu bunun çözümü bulundumu

oguzhanzbey oguzhanzbey (7)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Şu anda her hangi bir çözümü bulunmamaktadır en az 1 ay içerisinde çözümü bulunur en fazla 2-3 ay içerisinde çözümü bulunur. Maalesef fidye virüslerinin şifrelerini çözmek sandığın kadar kolay değil.

    kodc fidye virüsü nedir? çözümü var mı?

    Eğer fidye virüsünün çözümü bulunursa Uzmanim.net youtube hesabından ve Uzmanim.net'de çözümü paylaşılacaktır

    darkcrak darkcrak (5168)