FIFA 15 MSVCR100.DLL hatası nasıl çözülür, MSVCR100 hatasının çözümü nedir?

FIFA 15 MSVCR100.DLL hatası nasıl çözülür?

FIFA 15 MSVCR100.DLL hatası alıyorum çözümü nedir?

MSVCR100 hatasının çözümü nedir?

MSVCP100 hatasının çözümü nedir?

FIFA 15 0xc000007b hatası nasıl çözülür?

ismailsarp ismailsarp (6010)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Çözüm 1: Microsoft Visual C++ 2010 kurarak veya güncelleyerek denemek

    Bu hatanın sebebi bilgisyarınızdaki eksik veya hatalı Microsoft Visual C++ 2010  kütüphanesi'dir.

    32 Bit kullanıcılar şu adresten indirebilir.

    64 Bit kullanıcılar şu adresten indirebilir.

    Kütüphaneyi indirdikten sonra kurarak hatanın çözülüp çözülmediğini kontrol ediniz.

    Çözüm 2: .DLL dosyalarını el ile gerekli yerlere kopyalamak

    Eğer hata çözülmezse şu adresten  .dll dosyalarını indirerek;

    C:\Windows içine

    C:\Windows\System32 içine

    C:\Windows\SysWOW64 içine (Sisteminiz 64 bit ise)

    ismailsarp ismailsarp (6010)