Fifa 15 tam ekran oynayamıyorum

Fifa 15 tam ekran oynayamıyorum. Oyunun ayarlarından da full screen ayarlamasını yaptım ama bir türlü tam ekran oynayamıyorum.

Fifa 15 tam ekran oynayamama sorununun çözümü nedir?

irfan irfan (3)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Fifa 15 tam ekran sorununuz varsa bunun sebebi şunlar olabilir:

    • Teamviewer varsa Fifa 15 'de tam ekran sorununa yol açıyor, Teamviewer 'ı kaldırma veya servisini durdurmak sorunu çözecektir.
    • iTunes kullanıyorsanız yine aynı şekilde Fifa 15 tam ekran sorununa yol açabiliyor.  Kaldırırsanız sorun çözülecektir.
    • Aynı şekilde Fifa 15 oynarken arkada çalışan programlar bu soruna sebep olabiliyor.

    murat murat (12492)