Fifa 17 Sistem Gereksinimleri nelerdir?

Fifa 17 Efsane Futbol oyununun sistem gereksinimleri nelerdir?

Bilgisayarım Fifa 17 yi açabilecek mi?

..gibi sorulara ulaşmak için aşağıdaki sistem gereksinimlerini okuyup bilgisayarınızdakilerle karşılaştırabilirsiniz.

ismailsarp ismailsarp (6010)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Efsane futbol oyunun 2017'nin oyunu olacak olan Fifa 17 Sistem gereksinimleri açıklandı.Sistem gereksinimlerine bakarak bilgisayarınızın Fifa 17 oyununu kaldırır mı sorusuna cevap bulabilirsiniz.

    Fifa 17 nin sistem gereksinimleri şu şekilde;

    FIFA 17 minimum(En düşük) sistem gereksinimleri

    İşletim Sistemi: Windows 7/8.1/10 - 64-Bit
    İşlemci: Intel Core i3-2100 3.1GHz veya AMD Phenom II X4 965 3.4 GHz
    RAM: 8 GB
    Boş Alan: 50.0 GB
    Ekran Kartı: NVIDIA GTX 460 veya AMD Radeon R7 260
    DirectX: 11.0

    FIFA 17 önerilen sistem gereksinimleri

    İşletim Sistemi: Windows 7/8.1/10 - 64-Bit
    İşlemci: Intel i5-3550K 3.40GHz veya AMD FX 8150 3.6GHz
    RAM: 8 GB
    Boş Alan: 50.0 GB
    Ekran Kartı: NVIDIA GTX 660 veya AMD Radeon R9 270
    DirectX: 11.0

    Sistem gereksinimlerine baktığımızda şu çıkarımlarda bulunabilliriz.

    • DirectX 11 desteği olmayan hiç bir ekran kartı oyunu açamayacak.
    • Windows 7 nin daha altındaki hiç bir işletim sisteminde bu oyun çalışmayacak.
    • Ayrıca istenilen boş alanında 50 GB olması biraz fazla gibi geldi bana bir futbol oyunu için.
    ismailsarp ismailsarp (6010)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Tabiki öğrenebilirsiniz, burası da internet değil mi :) ismailsarp 7 yıl önce