Fifa 18 oynarken oyunun kapanıp masaüstüne atması

Bu sorunun çözümünü açığıa çıkarırsanız sevinirim

İşlemci:İntel Core i5 3.35 Ghz

Ekran Kartı:Nvidia Gtx 1050 Ti 4Gb

Ram:8Gb Corsair

Ana Kart:Asus Prime B250M-K

2 tane diskim vardır

ayibogan19 ayibogan19 (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bu Fifa 18'in oyun esnasında kapanması ve masaüstüne dönmesi aslında oyunun bir hatası. Fakat EA henüz bununla ilgili bir yama çıkartmadı.

    Yabancı bazı forumlarda sorunun sadece bazı oyunculardan kaynaklandığı yazılmış. Çözüm olarak hangi oyuncunun oyunun çökmesine sebep olduğunu bulman lazım.

    murat murat (12492)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Çözülmesi mümkün değil o zaman ayibogan19 5 yıl önce
    • @ayibogan19 oyunla pek alakam yok. Tek tek oyuncuları kadroya almayarak deneyebilirsin murat 5 yıl önce
    • Teşekkürler ayibogan19 5 yıl önce