FIFA 18 Tepki Vermeme Sorunu

FIFA 18 oynayamıyorum sorunsuz bir şekilde kurulum yaptım fakat exeyi başlatmama rağmen oyun hiç bir şekilde açılmıyor. FIFA 17 vardı onu rahat bir şekilde oynayabiliyordum Fakat FIFA 18 tepki vermiyor. Görev yöneticisinde 2-3 saniye kalıp gidiyor yardımcı olursanız çok memnun olurum şimdiden.           LogFile:http://www.mediafire.com/file/17troe70hvej536/FIFA18.url.rar

berkant26 berkant26 (3)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    • Bu çözüm yolları maalesef olmuyor çok fazla denedim :( berkant26 6 yıl önce