FIFA 19 demo nasıl indirilir?

FiFA 19 demo çıktı mı? FIFA 19 demo indirmek istiyorum nasıl indirebilirim?

FIFA 19 demo nasıl indirilir?

omercik omercik (9418)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    FIFA 19 demo sürümü nasıl indirilir??

    EA Sports, FIFA 19'u satın almak isteyen kullanıcıların önden bi test edebilmesi için Fifa 19 demo sürümünü yayınladı. Oyunda Şampiyonlar Ligi ve Yolculuk Modu var. Ayrıca Fifa 19 demo sürümünde 10 takım oynanabiliyor.

    FIFA 19 demo Origin sayfasına gidip Try it First butonuna tıklayarak indirebilirsiniz. Oyunun 7 GB boyutu var.

    FIFA 19 demo sürümünde hangi takımlar var?

    • Juventus
    • Real Madrid
    • Atletico Madrid
    • Roma
    • Manchester United
    • Manchester City
    • PSG
    • Bayern Munich
    • Borussia Dortmund
    • Spurs

    takımlarıyla Fifa 19 demoyu oynayabilirsiniz.

    omercik omercik (9418)