fifa 2014 yükleme süresini kısaltma

internetten fifa 2014 indirdim rar dosyası olarak indirdim indirmesi 2 buçuk saat sürdü 4.10 gb idi sonra klasöre çıkarttım setubu açıp yükleyince biraz bekledikten sonra yükleme süresi 4-4 buçuk saat sürüyo bu süreyi kısaltmamın imkanı varmı tam olarak yüklenen yerde black box.

anonim15432 anonim15432 (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    merhaba blackbox genellikle yavaş indirir başka bir yerden indirmenizi öneririm hızlandırmanın bir yolu yok diye biliyorum ama bu  indirme işlemi bilgisayarına bağlıdır

    ardavarol ardavarol (3)