Fifa Serisi - 07 - 08 - 09

Fifa serilerin de directx 9c hatası alıyorum, defalarca kurdum directx'i sorun yok kurulumda.

Windows 10 Pro x64 - DirectX 12 sürümü var.

Tüm uyumluluk modlarını da denedim, yine olmadı.

Oyunu açmaya çalışıyorum böyle bir hata çıkarıyor, 2007-08-09 serilerinde. Diğer serilerini yüklemedim, bu üçünü yükledim hepsinde aynı. Eskiden oynardım bi mazi yapayım dedim, iki gün oldu ne yaptıysam olmadı.

buraksari buraksari (7)
6 yıl önce sordu

  • başka her türlü oyunu sıkıntısız oynuyorum, fifa da neden böyle yapıyor anlamadım? buraksari 6 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Oyunun eski bir directx versiyonu gereksiniminden dolayı açılmadığı ortada.Directx9c versiyonunu Windows 10 64-Bit üzerinde yükleyemezsiniz ama, DirectX End-User Runtimes sürümünü kurabilirsiniz.Bu sürüm geçmiş dahil tüm directx versiyonlarını tarar ve eksiklikleri yükler.

İndirip kurulma başladığınızda bilgisayarınızı tarayacak size ne kadar dosyanın indirilmesi gerektiğini bildirecektir.Umarım sorununuz bu şekilde çözüme kavuşmuş olur.

DirectX End-User Runtimes indirmek için buraya tıklayın.

ismailsarp ismailsarp (6010)