File:\Windows\system32\winload.efiError code: 0xc000000f

Windows 8 Acer marka laptop dan böyle bir sorun kurtarma diyor mavi bir ekranda hata bu

File:\Windows\system32\winload.efiError code: 0xc000000f

Nasıl hallederim

kullanici234668 kullanici234668 (3)
9 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Windows'unuzda winload.efi dosyası sorunlu olduğu için bu hata ile karşılaşıyorsunuz. Bu sorundan kurtulmanız için aşağıdaki adımları izlemenizi öneriyorum.

    Windows 8 nasıl onarılır?

    utkubayat utkubayat (885)
    9 yıl önce cevaplandı

      Bakıyorum ama benim pc de f1 f2 f11 değil zaten sadece acer ekranı çıkıyor Bazennde kurtarma ekranı mavi

      kullanici234668 kullanici234668 (3)
      9 yıl önce cevaplandı

      • Masaüstünüzde fareyi ekranın en sağ üst tarafına götürün ve aşağı çekin. Ardından Ayarlar'ı seçin ve açılan bardan Güç'e basıp "Yeniden Başlat"ı seçiniz. Bu sayede BIOS ekranını görebileceksiniz. Bu işlemin ardından bilgisayarınız açılırken "Change Boot Setting" şeklinde bir yazı ve yanında f1, f2, f11 gibi bir tuş yazdığını göreceksiniz. Bunu görünce o tuşa basıp, açılan seçim ekranından, Windows CD'si taktıysanız CD-ROM/CD-RW seçeneğini seçiniz. Bu işlemin ardından linkte anlatılanları yapmaya devam edebilirsiniz. utkubayat 9 yıl önce
      • acer ekranı geliyor ve bazen mavi ekranda onarma masaüstü açılmıyor kullanici234668 9 yıl önce

      benim de aynı sorunum var arkadaşlar lütfen yardım edin nasıl düzeltirim laptopumu aynı marka aynı sorun  :(

      mehmetkaplan mehmetkaplan (1)