Fileice gibi anketli sitelerden dosya indirmek

arkadaşlar bir dosya indireceğim ama karşıma bir anket çıktı nasıl dosya indiririm anket olmadan

cristianoronaldo cristianoronaldo (171)
9 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Sağ üst köşedeki X tıklanarak kapatılınca ne oluyor? Bir denemek lazım.

    Fileice Downloader diye bir tool var ama bu tür şeyleri kesinlikle tavsiye etmiyorum.

    temmuz temmuz (12505)
    9 yıl önce cevaplandı

      tamam vazgeçtim indirmekten virüs vardır içinde

      cristianoronaldo cristianoronaldo (171)
      9 yıl önce cevaplandı

      ayrıca anketi yapınca telefon numaranı istiyor ve telefondan 50 lira civarı parayı hüpletiyo

      reklamdannefreteden reklamdannefreteden (26)