FileZilla hakkında yardım ( FTP Client )

Bilgisayarımı sıfırlamayı düşünüyorum. Sıfırladıktan sonra FileZilla yı yeniden indirsem ve sol üstten site bilgilerini yazıp giriş yapsam daha önceden FileZilla ya aktardığım dosyaları yeniden görür müyüm? Yoksa PC sıfırlamadan önce FileZilla ya aktardığım dosyaları bir diske yedeklemek mi gerekir?

ubeydeemir ubeydeemir (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Her neolursa olsun yedekle.

    notify notify (538)
    7 yıl önce cevaplandı

      Eğer kastın FileZilla da kayıtlı ftp bilgileri ise önce Dosya (File) > Bilgileri ver (Export) seçeneğini tıklayın. Açılan pencerede tüm seçenekleri işaretleyin.

      Bu şekilde FileZilla üzerindeki kayıtlı tüm ftp sunucu bilgilerini xml olarak saklarsınız.

      Daha sonra, formattan sonra, FileZilla kurup Dosya (File) > Bilgileri al (Import) yaparak tüm kayıtlı verileri geri alırsınız.

      alattin alattin (16999)