FileZilla kayıtlı bilgiler başka bir bilgisayara nasıl aktarılır?

FileZilla nasıl yedeklenir?

FileZilla'da kayıtlı olan ftp sunucu bilgileri başka bilgisayara nasıl aktarılır?

murat murat (12492)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    FileZilla nasıl yedeklenir?

    FileZilla'da kayıtlı olan ftp sunucu bilgileri başka bilgisayara nasıl aktarılır?

    FileZilla ücretsiz bir FTP istemci programıdır. Filezilla ile ftp sunuculara bağlanmak, dosya yüklemek, indirmek mümkündür.

    Filezilla nasıl yedeklenir?

    1. Filezilla programını açın.
    2. Dosya menüsünden Bilgileri Dışa Aktar seçeneğini seçin.
    3. Verileri dışa aktar penceresinde Site bilgileri dışa aktarılsın ve Ayarlar Dışa aktarılsın seçeneklerini işaretleyin.
    4. Tamam butonuna basın.
    5. FileZilla.xml adında bir dosya içinde tüm ayarlar saklanakacaktır.

    FileZilla ayarları başka bir bilgisayara nasıl aktarılır?

    1. Filezilla programını açın.
    2. Dosya menüsünden Bilgileri İçe Aktar seçeneğini seçin.
    3. Bir önceki adımda yaptığınız işlem sonucunda oluşan FileZilla.xml dosyasını seçin.
    4. Aç butonuna tıkladığınızda veriler yeni bilgisayara aktarılacaktır.
    5. Daha sonra FileZilla.xml dosyasını silebilirsiniz.

    Bu işlemlerle Filezilla uygulamasını yedekleyebilir ve yedeği başka bir bilgisayara aktarabilirsiniz.

    murat murat (12492)