FileZilla Server could not load tls hatası nasıl çözülür?

FileZilla Server could not load tls hatası nedir ?

FileZilla Server could not load tls hatası çözümü nasıldır?

FileZilla Server could not load tls sorunu nasıl çözülür?

ismailsarp ismailsarp (6010)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    FileZilla Server, Windows tabanlı bilgisayarlara FTP sunucusu kurmaya yarayan basit, kullanışlı bir programdır. İlgili bilgisayara Server kurabilir ve diğer istemci bilgisayarlardan server bilgisayara bağlantı sağlayabilirsiniz.

    FileZilla Server could not load tls hatası nedir ?

    FileZilla Server kurarken could not load tls hatası almış olabilirsiniz. Bu hata genelde sıfır kurulmuş bilgisayarlarda ortaya çıkacaktır. Hatanın sebebi bilgisayarda eksik olan bir güncellemeden ötürü ileri geliyor. Güncelleme yüklendiğinde hata ortadan kalkıyor ve normal şekilde kullanıma devam ediliyor.

    Hatayı çözmek için bilgisayarınıza KB2533623 numaralı güncelleyi yüklemeniz gerekiyor. KB2533623 güncellemeyi aşağıdaki linkler aracılığı ile indirebilirsiniz.

    Windows 7 32-Bit için buradan.

    Windows 7 64-Bit için buradan.

    Windows Server 2008 32-Bit

    Windows Server 2008 64-Bit

    Windows Server 2008 R2 64-Bit

    İlgili güncelleme yüklenmesinin ardından bilgisayarınızı 1 kere yeniden başlatın. Ardından could not load tls hatası almayacak ve FileZilla Server programını başlatabileceksiniz.

    ismailsarp ismailsarp (6010)