Film açma problemi

Bilgisayarım bulunan bir filmi media player üzerinden açılıyorken gom player'da  bozuk bir şekilde açılıyor. Programlarda ya da filmde  sorun olduğunu düşünmüyorum. Ne yapmalıyım. Ayrıca önerebileceğiniz alt yazı destekli video oynatıcı programlar neler?

deniz deniz (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    VLC PLAYER

    VLC player bulabileceğiniz en iyi ücretsiz video oynatıcıdır.

    VLC, özgür ve açık kaynak kodlu, platformlar arası, bir ortam oynatıcı ve çatıdır. Çeşitli DVD, Ses CD, VCD ortamları ile hemen hemen tüm ortam dosyaları ve akış protokollerini oynatabilir.

    Basit, hızlı ve güçlü bir ortam oynatıcıdır.

    Her şeyi oynatır: Dosya, disk, web kamerası, aygıt, akış.

    Çoğu biçimi ek kodlayıcı/çözücüler yüklemeden oynatır:
    MPEG-2, DivX, H.264, MKV, WebM, WMV, MP3...

    Tüm platformlarda çalışır: Windows, Linux, Mac OS X, Unix...

    Tamamen ücretsiz, ajan ya da reklam yazılımı içermez ve kullanıcı işlemlerini izlemez.

    Ortam dönüştürme işlemleri ve akış sunumu yapabilir.

    http://www.videolan.org/vlc/

    murat murat (12492)