Film indirme programları öneriniz var mı? İnternetten film indirme nasıl yapabilirim?

Beğendiğim bir film var onu indirmek istiyorum sitede indirme butonu bulamadım. Acaba bildiğiniz film indirme programları varsa bana yazar mısınız?

Film indirme programı önerisi olan varsa yardımcı olabilir mi? Mümkünse önereceğiniz film indirme programı PC için olursa sevinirim.

sevgikilinc sevgikilinc (22)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Daha önce açtığın "idm alternatifi program var mı?" konunda sana önerdiğim Xtreme Download Manager programı ile internetten film indirebilirsin. Xtreme Download Manager adı üstünde bir indirme yöneticisi. Yani internetten film indirme, müzik indirme vs. her türlü iş için kullanılabiliyor.

    Xtreme Download Manager ile internetten film indirme nasıl yapılır?

    1. Xtreme Download Manager nedir? Xtreme Download Manager nasıl kullanılır? linkindeki adımlar uygulanarak program bilgisayara kurulur.
    2. XDMan'ın tarayıcı eklentisi de mutlaka yüklenmelidir.
    3. Program kurulduktan sonra film indirmek istediğin siteye gidilir.
    4. Resimde gösterdiğim gibi sağ alt köşede çıkan Download Video butonuna tıklanır.

    5. Download videoya tıkladıktan sonra küçük bir pencere gelecek.
    6. Penceredeki "Şimdi İndir" seçeneğine tıklanır ve ardından film indirme başlar.

    İnternetten film indirme işlemi bu kadar basit aslında. Hiç öyle abuk subuk sitelerde internetten film indirme programları aramana gerek yok.

    Ayrıca Xtreme Download Manager programının videolu anlatımı da mevcuttur. Buradan izleyebilirsiniz: https://www.youtube.com/watch?v=6Fo5pulC8CA

    omercik omercik (9418)