film izleyemiyorum

Windows 10 kullanmaktayım internetim hızlı internetten film seyredemiyorum hemen donuyor cözümü nedir?

kemal2580 kemal2580 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    İnternetinizin hızlı olduğuna eminmisiniz isterseniz kontrol edin

    systempack systempack (3)
    7 yıl önce cevaplandı

    • gündüzleri film hızlı acılıyor nedense akşamları donuyor kemal2580 7 yıl önce
    • İnternet firmanızla görüşüp hızlandırılmasını isteyebilirsiniz ayrıca bilgisayardada bir sorun olabilir uzun süre format atılmayıp bilgisayar yavaşladıysa format atın derim systempack 7 yıl önce

    Internetten film izlerken donma sorunu yaşıyorsanız internet hızınız yeterli gelmiyordur veya film izlemek istediğiniz site yoğunluktan dolayı size videoyu yavaş yolluyordur. Gündüzleri normal izleyebiliyorsanız sorun yine yukarıdaki bahsettiğim sebeplerden olabilir.  Bunu test etmek için Youtube'den video açın. Eğer Youtube'de bir sorun yok videolar normal hızında ise o zaman sorun film izlediğiniz sitenin yavaşlığından kaynaklanıyor demektir.

    Eğer youtube'de yavaş ise o zaman internetiniz akşam saatlerinde yavaşlıyor demektir.

    Interneti sizden başka kullanan var mı? İnterneti paylaşarak kullanıyorsanız başkaları akşam saatlerine daha yoğun internet kullanıyorsa sizin internetiniz de doğal olarak yavaşlar.

    murat murat (12492)