Film - Video izlerken tam ekran yapma ve video da sol alt link sorunu

Merhaba,

Altta vermiş olduğum resim de sol alt kısımda beyaz üstüne gri ile yazılmış bir link görüyorsunuz. Film izlerken bu sorunla sürekli karşılaşıyorum. Nadir olarak tam erkan yaptığım film yada videolar da çıkmıyor ama dediğim gibi nadir olarak .. Chrome u kaldırdım ve tekrardan kurdum acaba sebebi nedir nasıl düzeltirim ? Çözümü nedir ?

berk berk (224)
9 yıl önce sordu

  • Bizde de durum aynı sanırım bu işin doğası bu.Ben de böyle bir çözüm var mı merak ediyorum. yusufbozar 9 yıl önce

Toplam 1 Cevap

-1

Yapmanız gereken chrome arama kısmına bunu yapıştırın:

  • chrome://plugins/
  • Sağ kısımda ayrıntılar'a tıklayın.
  • Adobe Flash Player kısmındaki Shockwave Flash 14.0 r0 olanı devredışı bırakın.
  • Eğer hemen altında bu yoksa: Shockwave Flash 15.0 d0,
  • Daha sonra yeni sürümlerini  15
  • 16

Yeni sürümler için sonu d0 olan etkin olsun. Diğeri devre dışı olsun.

anteplioguzhan anteplioguzhan (10)