FilmBox Live satın alınmalı mı?

FilmBox Live içeriğinin kalitesi nedir, ne gibi içerikler var? Bir yakınımın evindeki IP TV'de FilmBox'un kanallarına bakma fırsatım oldu, kanallarda son dönemin filmlerini gördüm. Vestel Smart Led TV'imde FilmBox uygulaması mevcut, almayı düşünüyorum, ama çekincelerim var, ya beğenmezsem, inernette uygulamadaki filmlerin eski olduğuna dair yorumlar var. Sizce FilmBox Live satın alınmalı mı?

ebuhasan ebuhasan (30)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    FilmBox'ı almanı öneririm ama Yabancı dizilere meraklıysan tabii.

    FilmBox'da yabancı diziler ve yabancı filmler var bunların bazıları sıkıcı ama bazı filmleri de çok güzel.Eğer yeni çıkan filmleri izlemek istiyorsan bulamazsın çünkü bir çok filmi eski ve eski dizi. Bana soracak olursan Netflix al hem güzel içerikleri var hem de aradığın bir çok film ve diziler onda var.

    FilmBox daki tüm filmleri görmek için altdaki linke göz ata bilirsin

    www.filmboxlive.com/tr/tur/tum-filmler

    darkcrak darkcrak (5168)