Filter provider nedir?

Merhaba güvenlik duvarında aktif uygulama kısmında filter provider uygulamasi var ve bunu internet te aratınca şu cumle yazdi:tarama içeriğinin veri dosyasi,veri beslemesi veya API sürümüyle birlikte kullanılmazi icin müşteriye yazılım veya bu türden baska bir çözüm sağlayan hergangi bir üçuncu kisi yaziyor.ücuncu kisi yazınca korktum acikcasi ve bazi yerlerde kamera ile ilgili seyler yaziyor birisi kamera ile izliyor korkusuna kapildim lutfen cevap verorseniz cok mutlu edersiniz🙏

konya4234 konya4234 (8)
11 ay önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Merhabalar,

    Filter provider uygulaması Samsung cihazlarının fabrika çıkışlı yazılımıdır. Bu uygulamayı silmeniz çekmiş olduğunuz fotoğraflardaki filtreleme özelliklerinden muaf kalma olasılığınız olabilir ve buda kamera kullanımınızda sorunlara neden olabilir. Bu program dediğim gibi fabrika çıkışlı Samsung yazılımıdır ve silmemeniz daha mantıklı bir karar olabilir.

    darkcrak darkcrak (5168)
    11 ay önce cevaplandı

      Abi aktif kısminda bilindik uygulamalar var sıkıntı olmaz değilmi (whatsapp google play google  wodofone yanimda gibi)

      konya4234 konya4234 (8)
      11 ay önce cevaplandı

      • Aktif olmalarından yana bir sıkıntı yok saymış olduğunuz uygulamaların. darkcrak 11 ay önce