Firefox, eskimiş "Adobe Flash" yan uygulamasının uzmanim.net üzerinde çalışmasını engelledi.

Firefox ile uzmanim.net gibi sitelere girdiğimde

Firefox, eskimiş "Adobe Flash" yan uygulamasının uzmanim.net üzerinde çalışmasını engelledi.

Bu yan uygulamanın güvenlik açıkları var ve güncellenmesi gerekiyor. Adobe Flash uygulamasını
etkinleştir. Güncellemeleri Denetler

gibi hata alıyorum. Flash videolar oynamıyor. Çözüm için ne yapmalıyım?

hakan hakan (15394)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Firefox, eskimiş "Adobe Flash" yan uygulamasının uzmanim.net üzerinde çalışmasını engelledi. hatasının çözümü:

    Bu hata Firefox'un Adobe Flash player'in eski sürümlerini engellemesinden kaynaklanmaktadır. Eski sürüm Flash player pek çok güvenlik açığı içermektedir. Bu sebepten Flash Player'i güncellemelisiniz.

    1. Adobe Flash Player'i güncellemek için Adobe Flash Player indirme  linkini tıklayın.
    2. İsteğe bağlı teklif: yazısı altındaki  McAfee Security Scan Plus işaretini kaldırın. Bunu yüklemenize gerek yok.
    3. Daha sonra şimdi yükle butonuna tıklayın. İndirme başlayacaktır.
    4. Adobe Flash Player indirmesi bittiğinde Firefox'u kapatın.
    5. flashplayer18_ha_install.exe dosyasını çift tıklayarak yüklemeye başlayın.
    6. Yükleme bittiğinde tarayıcınızı yeniden açın.

    Firefox'u yeniden açtığınızda sorun düzelecek, irefox, eskimiş "Adobe Flash" yan uygulamasının uzmanim.net üzerinde çalışmasını engelledi. hatası almayacaksınız.

    hakan hakan (15394)