Firefox Focus nedir? Firefox Focus nasıl kullanılır?

Firefox Focus ne işe yarar?

Firefox Focus apk nasıl indirilir?

Firefox Focus PC'ye indirilir mi?

omercik omercik (9418)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Firefox Focus nedir?

    Firefox Focus, Mozilla tarafından geliştirilmiş tamamen gizlilik ve güvenlik odaklı bir mobil tarayıcıdır. Firefox Focus'un esas amacı, internette gezinirken mümkün olan en güvenli deneyimi sunmak. Bu amaçla da modern tarayıcılarda yer alan tarayıcı geçmişi, yer imleri, sekmeler gibi pek çok özelliği de içermiyor. Doğal olarak web sitelerindeki şifrelerinizi de hatırlamıyor, çerezleri engelliyor, veya herhangi bir web sitesinden gelen takipçileri engelliyor. Üstelik ne kadar takipçi engellendiğini de görebiliyorsunuz.

    Bunun yanında, siz tarayıcı kapatır kapatmaz arkasında hiçbir iz bırakmadan bütün geçmişi otomatik olarak siliyor. Tabii reklamları ve takipçileri engellediği için, web sitelerini de çok hızlı yükleyebiliyor.

    Kısacası Firefox Focus, tamamen gizlilik odaklı bir mobil web tarayıcısı diyebilirim. Ben kullanıyorum ve çok başarılı buldum, tavsiye ederim.

    Firefox Focus nasıl kullanılır?

    Firefox Focus iOS (iPhone/iPad) indir

    Firefox Focus Android indir

    Yukarıdaki indirme bağlantılarını kullanarak iOS veya Android cihazınıza indirip kullanabilirsiniz.

    Firefox Focus bilgisayar (PC) için var mı?

    Maalesef şuan için yok. Firefox Focus sadece iOS ve Android platformunda kullanılabiliyor.

    omercik omercik (9418)